Děsivé noční dobrodružství...v posteli

17. srpna 2008 v 10:09 | Antarra
Dnes v noci (snad okolo třetí hodiny ranní) se mi stala nepříjemná věc. Skoro až děsivá, dalo by se říci. Ne, nepočurala jsem se (i když, kdybych zrovna měla plný močový měchýř, tak by k tomu nebylo daleko).
Najednou jsem se totiž probudila. To je samozřejmě naprosto normální věc, každý se v noci zničehonic probudí. Mě probudilo světlo. Hodně světla. Když jsem zamžourala oknem ven, spatřila jsem rozmazaný flek světla. Jasně. Asi byl úplněk, ale nejsem si tím úplně jistá, ono sedm dioptrií je sedm dioptrií. Chvíli jsem přemýšlela, jestli půjdu zatáhnout závěs. Ono když někomu svítí reflektor do postele, tak to moc příjemné není. Ale nakonec jsem usoudila, že by to byla jen zbytečná námaha. Přeci jen - dráha Měsíce se dnes zdála být tak šikovně nakloněna, že zmizel za střechou sousedovic stodoly a neputoval zbytečně přes celou oblohu, což by mé utrpení prodloužilo tak na dvě hodiny.
A tak jsem znovu začala zabírat. Zírala jsem takzvaně do blba, na svůj pokoj osvětlený přízračnou září a pak...jsem se strašlivě lekla. Opravdu hodně mě vyděsil zvuk...snad zvuk invalidního ventilátoru, snad to byl nějaký motor? Fakt jsem v tu chvíli úplně ztuhla a zírala...jediné co jsem mohla bylo přemýšlet, odkud to sakra jde? Zdálo se mi to hodně blízko...a pak mi to došlo...ten zvuk nešel odněkud z mého pokoje. Šel z mojí hlavy...no fakt...uvědomila jsem si, že vážně už skoro spím, a taky jsem věděla, že když usnu doopravdy, tak se ten zvuk promění v nějakej hodně děsivej sen. Tak jsem se (s mírným úsilím) probrala, a to vrčení skutečně zmizelo. Uff...páni, můj mozek byl asi hodně zblblej, když pustil nějakej strašidelnej sen aniž bych pořádně usnula. No, párkrát se mi to už stalo, ale to jsem byla vážně v limbu a jen trochu vnímala okolí, jenže tady jsem vnímala okolí a byla trochu v limbu.
Ble. Můj drahý orgáne uložený kdesi v lebce, tohle už nikdy nezkoušej. Je to strašidelný!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 The Joker The Joker | 17. srpna 2008 v 10:17 | Reagovat

Velmi pozoruhodné. Přivedlo mě to k myšlence, co by se stalo kdyby člověk navštívil limbus dvakrát najednou. Já bych ti o "Děsivých nočních dobrodružstvích v posteli" mohl vyprávět. Například probuzení  v italském kempu na hlíně před stanem, nebo sen o zničení planety země nechtěným upuštěním jaderné nálože z orbitu země. xD

2 Antarra Antarra | E-mail | Web | 17. srpna 2008 v 11:04 | Reagovat

A proč jsi ji upustil, ty pako? Tak zrovna tobě bych budoucnost lidstva do rukou nevložila.

3 DarthKain DarthKain | 12. října 2008 v 0:34 | Reagovat

A díky za všechny ty ryby!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama