Koupelnová záhada vyřešena!

16. srpna 2008 v 21:18 | Antarra
Zrovna jsem vylezla z koupelny, kde jsem páchala jistý, velmi příjemný očistný rituál. Myslím, že se mu v některých kruzích říká hygiena, ale nejsem si tím zcela jistá.
Po tom, co jsem si užila horkou lázeň do syta a byla zase čistá, hebká a voňavá, jsem se osprchovala studenou vodou a protože z nějakého důvodu postupně teplala, tak jsem otočila kohoutkej úplně doprava. A pak to přišlo!
Né ledová voda, protože jsem páčku včas zaklapla...ale něco úplně jiného. Ta děsivá myšlenka přilétla jako blesk, ne, spíše jako smrtící šíp vystřelený šíleným Komančem.
Jak to ty páčky dělaj, že pouhým pootočením dokážou regulovat teplotu vytékající vody?!
A pak jsem na ten důmyslný systém přišla. Tam vevnitř je něco jako barevná clonka, s modrou a červenou barvou napůl a podle toho jak se páčkou otočí tak se vevnitř objeví, jak má vypadat poměr studené a teplé vody. A ti malí trpaslíčci (myslím, že jsou o hodně menší než ty co klinkaj zvonem v těch bedýnkách na železničních přejezdech) se vždycky mrknou, vydaj povel dál a tam jiní malý trpaslíčci pobíhaj s hadičkama s teplou a studenou vodou a tu míchaj (a lejou) do velký trubičky...a ta trubička vede až k našemu kohoutku =)
(jsem tak šťastná, že jsem opět vyřešila Další Velkou Velezáhadu)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 The Joker The Joker | 17. srpna 2008 v 0:37 | Reagovat

Dle mého odhadu jsi v dětství zažila těžké trauma v prostředí koupelny nebo záchodu.

2 Antarra Antarra | E-mail | Web | 17. srpna 2008 v 9:55 | Reagovat

Neprožila. (Když nepočítám tenkrát ten průser ve školce v umývarně, protože jsem si hrála na "kadeřnici -mytí vlasů" a všichni už seděli u oběda)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama