Září 2008

Pekelný týden: Den druhý

30. září 2008 v 14:38 | Antarra
Tak jsem opět "doma" (u tety), promrzlá a otrávená.

Pekelný týden v zimě a mokru

29. září 2008 v 18:51 | Antarra

Ano, tak toto mě ode dneška čekalo. Plných pět dní (už jen čtyři, hurááá). Jestli si neuženu během této doby ledvinovou koliku, poděkuji nějakému bohu. Tak slibuji.

Co mi hnulo žlučí, ale také játry, ledvinovými kameny a o tlaku ani nemluvě

27. září 2008 v 22:39 | Antarra
Nebojte, játra mám zatím v pořádku, ledvinové kameny má doufám někdo jiný než já (rozumějte, nikomu je nepřeju, ale jsem radši když to nejsem JÁ koho to postihne), vlastně ani nevím, jestli se žluč při rozčilení skutečně hýbe, nicméně tlak mi za posledních pár hodin (i dní a týdnů) poskočil pořádně!

Na chodníku bezpečno, doma bezpečněji

24. září 2008 v 22:12 | Antarra
Známe to všichni. Moderní fenomén, na který si pomalu zvykáme, každý den ho vidíme v televizi a na internetu několikrát. Některé věci vámi otřesou, ale to už většinou jen ty opravdu strašné. Z větší části je jen vezmeme na vědomí a řekneme si, že je to hrozné.
Jenže co když se to začne týkat nás, našich bližních nebo známých...pak si teprve člověk doopravdy uvědomí, jak snadno a rychle může lidský život zhasnout.

Oh castitatis lilium

23. září 2008 v 20:36 | Antarra
Lilium je krásná ústřední píseň z jedné anime jménem Elfen Lied. Samotná snad není ani tak dojemná, ale když sledujete díl po dílu, rozechvělí vždy na začátku co přijde, dostane vás.
Co je Elfen Lied?

Na železnici dějou se věci!

23. září 2008 v 19:57 | Antarra
Vlaková dobrodružství nekončí. Naopak, stále a stále se objevují nová a vždy nás celkem mile překvapí, neboť je to docela sranda.

Pan exekutor nám málem zabavil kočku!

12. září 2008 v 18:39 | Antarra
Uplynul druhý týden školy a za tu dobu se stalo celkem houby. Nicméně to tu nemůžu nechat kvůli tomu ladem, i když mám takový vtíravý pocit, že mě mnoho lidí nečtě. Pokud náhodou zabrousíte a něco si přečtete, račte také vložit nějaký komentář, pěkně pěkně prosím =)
Nu a nyní nějaké události a postřehy.

Jak byla Antarra teoretickým fyzikem

7. září 2008 v 19:07 | Antarra
V poslední době se mé nápady vysloveně hemží fyzikou. Jak jsem měla fyziku nerada, nyní ji používám čím dál tím častěji v těch nejnečekanějších formách. Zde si můžete prohlédnou některé mé mozkové výtoky.

I still love you...

5. září 2008 v 15:46 | Antarra
Tento článek věnuji muži, který by dnes oslavil 62. narozeniny. Muži, který mi hnul srdcem (a nejen mně!), aniž bych ho kdy osobně znala nebo potkala.

Moje "milé" okuláry

1. září 2008 v 19:07 | Antarra
V poslední době si uvědomuji, jak jsem díky svému handicapu omezená. Tedy, myslím tím fyzicky, nikoliv duševně...doufám. Samozřejmě mám na mysli své proklínané a zároveň milované brýle.
Tímto volně navazuji na článek Těžký úděl brejlovců.