Dotazník pro Vás II

1. září 2008 v 16:50 | Antarra
Nuže, máme tu září, a já si předsevzala, že drahé čtenáře každý měsíc poctím nějakým dotazníčkem či anketou. Doufám, že se miniaturní skupinka mých (dalo by se říci snad "věrných") čtenářů aktivně zapojí a přidají se i náhodní internetoví poutníci. A jen tak mezi námi: věřím, že doufám marně. =)

  1. Proč si myslíte, že mají kuřáci mnohem hezčí pleť než nekuřáci? (všímám si toho všude kolem a štve mě to)
  2. Co si myslíte o nevěře? Berete to jako součást společenského života? Brali by jste si víc nevěru partnera nebo svoji vlastní (tzn. "hlas svědomí)? (jak jde můj život dál a pozoruji vztahy a názory, tak si myslím, že nevěra není nic vyloženě strašlivého. Při dodržení jistých pravidel, ovšem. Možná zpovídám své známé a přátele a zplodím nějaký článek..jů, reportáž)
  3. Jak by jste v procentech vyjádřili svůj strávený čas A) četbou B) u televize C) u počítače D)ostatní činnosti
  4. Podělte se s námi o nějaký humorný, děsivý či bláznivý sen, který Vám utkvěl v paměti (ať tu pořád necvakám sama=) )
PS:pokud narazíte na dotazníky i dlouho po té,co jsem je uveřejnila, neváhejte a bude-li se Vám chtít, odpovídejte. Přečtu každičký komentář i příspěvek.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťulka Peťulka | E-mail | 4. října 2008 v 19:31 | Reagovat

Jelikož se nudím, rozhodla jsem se odpovědět i na tvůj dotazník č. II.

1) Já si myslím, že je to tím, že kouření vysušuje pleť a způsobuje spoustu dalších negativních jevů-od zažloutlých zubů, smradu z huby apod. Nemyslím si však, že kvůli problémům z pletí začnu kouřit a ani to nikomu nedoporučuji.

2) Ano, s něverou mám zkušenosti a to s oboustrannou. Samozřejmě pokud šlo o mou nevěru, nebylo to tak hrozné, naopak to je pochopitelně horší. Zažila jsem nevěru, kdy jsem byla nevěrná já i partner. Ale nevěru jako takovou neuznávám, je to zabiják vztahu. To je ale každého věc, názory se liší...

3) Četbou asi 60%,5% u počítače, 10% u televize, 25% ostatní činnosti. Procenta jsou orientační.

4) Těch snů se mi zdá spousta, ale většinou je zapomenu..Obvykle se mi zdá o mých aktuálních problémech a jedná se o poměrně realistické sny...

5) Děkuji za dotazník.

2 DarthKain DarthKain | 12. října 2008 v 0:13 | Reagovat

-Toť zákeřná otázka...

-Láska i aids přenáší...

-Práce patří do kolonky "ostatní"?

-Miluju sny

3 Marťa Marťa | Web | 28. října 2008 v 9:38 | Reagovat

1) Hezkou pleť mají spíš mladí kuřáci. Můj děda vyhulí 60 denně (nepřeháním) a je strupatej jak mumie.

2) Je to hodně individuální. Pokud jste nevěrní př. kvůli velkému nosu (ano, viděl jsem Nestydu), je to hloupé, ale pokud jste nevěrná kvůli chlívnatění svého manžela, schvaluju vám to.

3) 5%, 1%, 30%, 64%. Četbu bych měl rapidně zvýšit, ale mě se tááák nechce.

4) V posledí době se mi opakuje sen, jak kostlivec vylízá ze zdi a taky, jak utíkám špinavým lesem, kde je spousta kovových jakoby pozůstatků po opevnění...

4 Botan Botan | Web | 10. května 2009 v 19:48 | Reagovat

   1. Proč si myslíte, že mají kuřáci mnohem hezčí pleť než nekuřáci? (všímám si toho všude kolem a štve mě to)
Nemalo by to byť práve naopak? Ale ešte som si zatiaľ také niečo nevšimla možno to máte len v Česku :D.
   2. Co si myslíte o nevěře? Berete to jako součást společenského života?
Bohužiaľ či to berem alebo nie súčasť života to je. Neviem ako to mám brať, jasné, že sa mi to nepáči ale niekedy som taká asi aj ja.
Brali by jste si víc nevěru partnera nebo svoji vlastní (tzn. "hlas svědomí)? (jak jde můj život dál a pozoruji vztahy a názory, tak si myslím, že nevěra není nic vyloženě strašlivého. Při dodržení jistých pravidel, ovšem. Možná zpovídám své známé a přátele a zplodím nějaký článek..jů, reportáž)
Tejto otázke som moc nepochopila.
   3. Jak by jste v procentech vyjádřili svůj strávený čas A) četbou B) u televize C) u počítače D)ostatní činnosti
v percentách? No to je ťažké. Tak asi približne...Moc nečítam jedine ak tak mangy (ak nevieš čo to je nerieš)ale inak moje čitateľské časy pominuly. Telku už skoro vôbec nepozerám niak ma o nebaví. Pokiaľ niečo pozerám, tak je to na nete. U počítača som asi najviac. Je to zlé no ale čo sa dá robiť. Ostatné činnosti? Tak ako ktoré. Napríklad spanie je tiež jedna z mojích obľúbených čiností ale napríklad sú aj také, ktoré robím ešte menej ako čítanie takže...dosť ťažké to určvať v percentách nie žeby som ich neovládala :D.  
   4. Podělte se s námi o nějaký humorný, děsivý či bláznivý sen, který Vám utkvěl v paměti (ať tu pořád necvakám sama=) )
Tak mne saskoro stále sníva o doprave. Už dva krát sa mi snívalo, že som bola v nejakých neznámych autobusoch a stratila som sa. Boly to príšerné sny. Bola strašidelná a asi tá najtmavšia noc aká kedy mohla byť. Včera sa mi zase snívalo niečo podobné ale s vlakmi. Nevedela som, že do ktorého nastúpiť. No hrozné už abysa mizačalo snívať niečo normálne.

5 Quagmire Quagmire | Web | 4. ledna 2010 v 17:59 | Reagovat

1. Není to pravidlo.
3. TV 19%, PC 25%, ostatní 64%
Na otázky 2 a 4 se nechci vyjadřovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama