Jak na teodolit; Teodolit a já; Vánoce s teodolitem

9. října 2008 v 19:42 | Antarra
A je to tady, nový článek. Těšili jste se? Já taky. Strašně mě baví psát. Dokonce jsem měla v poslední době tolik inspirace a nápadů...jenže člověk se buď v tu pravou chvíli nedostane k počítači, nebo se mu jak na potvoru vůbec nic nechce.


Snad abych se ještě vrátila k tomu podivuhodnému nadpisu...to je jen takový výmysl z opilosti. Né že bych někdy byla opilá, ale normálního člověka by to asi taky nenapadlo...zkrátka nápady na knižní publikace k předmětu geodézie...

Z domova:
Už vím, jaké to je být mužem. Nebo spíše mít to, co holčičky běžně nemají. Nemyslím chlupatá prsa, myslím tím tak zvaný kalhotový přívěsek. Zdál se mi totiž sen. Neobyčejně živý sen. Dosahující svou živostí nestvůrných rozměrů. Milé čtenářky, jen si představte, že se jednoho dne probudíte, vstanete z postele a najednou vás zarazí pohled do zrcadla...Co mi to tady sakra visí? A začnete zcela vážně uvažovat o tom, jestli to takhle mají všechny holky, jestli si toho váš partner všiml a jestli se to dá chirurgicky odstranit. A pak to začnete zblízka zkoumat. No...a pak jsem se probudila, protože jsem si vzpoměla, že mi už asi před pěti minutami zvonil budík (kdybych tvrdila, že jsem pak nekontrolovala, zda nevlastním přespočetné pohlaví, tak bych lhala).

Ze světa:
Asi tak po třech týdnech jeho existence u nás v koupelně jsem si dnes ráno při čištění zubů porádně všimla kopřivového vlasového šamponu. Kopřivový šampon. Ano, na něm není nic divného. Spousta šamponů je kopřivových. Ale jen málokterý má na etiketě namalovanou vykvetlou kopřivu...s hluchavkovým květem. Kolik lidí si toho asi všimlo? Možná jen botanikové či jiná biologická individua :-(

Abychom ještě zůstali u těch kopřiv, existuje jistá reklama, snad na potravinový doplněk, který osbasuhe nějaké látky...a do krabičky létají nápisy těch čarovných driáků, například URTICA DOICA. Hm, nejspíš měli také na mysli kopřivu. Ale jen hádám, kopřiva dvoudomá je Urtica dioica. Třeba to je nějaký druh kopřivy dojivé.

(páni, jak ráda si vždycky rejpnu, je to tak povznášející)

Průvodčí praví chlapcům ve vlaku, kteří si povídali o něčem, co jsem bohužel nezaznamenala:
"Já ho přivezu. Až zas někoho přejedem, tak ho vezmu sebou, abych ti ho ukázal."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | Web | 11. října 2008 v 9:17 | Reagovat

Nezávidění hodný sen.

2 Marťa Marťa | Web | 11. října 2008 v 20:06 | Reagovat

Proboha, tohle je skvělej článek! Takový saze, drsně. Hned je v seznamu mejch voblíbenejch 8)

3 DarthKain DarthKain | 11. října 2008 v 23:58 | Reagovat

Nechal bych si zdát že jsem žena, hehe

4 Antarra Antarra | E-mail | 25. července 2009 v 20:48 | Reagovat

I když název učebnice pro hygienu se mi zdá ještě lepší než Teodolit a já. Vyplývá z faktu, že nás učila postarší důchodkyně.   Ta kniha by se měla jmenovat Myjeme se s babičkou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama