Pekelný týden: Zakončení

3. října 2008 v 18:09 | Antarra
Ano a máme tu vymodlený pátek! Nyní se nacházím doma, ve svém nevyhřátém pokojíku na svém pomaloučkém počítači rozhodnutá se s čtenáři podělit o poslední dva dny praxe ve výzkumném ústavu. Jelikož nebylo moc co psáti, shrnula jsem poslední dny do jednoho článku =)


Den čtvrtý
Jak už avizovala Peťa v komentáři u předchozího článku, čtvrtek dopadl tak jak se dalo očekávat. Ačkoliv jsme se modlily seč jsme mohly, drazí výzkumníci neodjeli, nýbrž na nás šlechetně hodinu čekali. I když jsme se snažily obě tvářit vyjeveně, dosti nás přemáhal smích. Je to jen tušení, nebo pánům z ústavu došlo, že to zpoždění nebylo jen tak? :-) Ale byla to legrace. A jelikož jsme se beztak nedohodly, která pojede do Jizerských hor, rozhodl za nás černovlasý mladík Dušan, který, jak mi Peťa důvěrně (haha) sdělila, se jí hrozně líbí, cituji: "Ten je PĚKNEJ, viď!" Ovšem její zálibu v nadměrně ochlupených, vlasatých a vousatých chlapů v zeleným nechápu, a tak jsem její radostnou poznámku přešla s potlačovaným smíchem. Nepotlačila jsem však již výtlem, kdy mi to samé řekla o jistém bělovlasém pánovi vysokého věku, kterého málem shodila ze schodů. Na druhou stranu, tento pán vypadal jako dědeček z pohádky, takže na jejím tvrzení asi něco bylo (i když mám za to, že se jí spíš líbil jeho věk a zelené oblečení).
Nu a já se účastnila šavlování a měření sací síly půdy v Říčkách v Orlických horách, to jen tak pro doplnění :-) Ještě se pokusím někde zjistit, co přesně se skrývá pod pojmem "šavlování".

Den pátý
A máme tu konec! Peťa jako vždy měla smůlu. Jelikož jsme se den před tím dohodly, že se dnes prohodíme, odjela s tím pánem, co jsem včera byla já, kamsi do Orlických hor. Smůla...my ostatní jsme již nikam nejely.

Takže abych to shrnula: Zase tak hrozné to nebylo, nicméně tato praxe, stejně jako každá jiná, byl zážitek k nezaplacení. A hlavně díky nim mám jednu obrovskou životní zkušenost, která se s každou další praxí rozšiřuje: Už vím, co všechno v životě nechci dělat!


Yarda Freeman:"Vždycky když se vykakáš, tak předtím než spláchneš se otočíš k míse, zvedneš pravou ruku a zvoláš 'hajl Hitler' a spláchneš :D"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Peťulka Peťulka | E-mail | 4. října 2008 v 19:10 | Reagovat

=))) k tomu není co dodat, vystihla jsi to naprosto přesně..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama