Stužkovák se blíží

22. října 2008 v 21:11 | Antarra
Ano vážení, již zítra! Ach jo, to zas jednou bude ostuda. Aby jste si také vy, milí čtenáři, udělali obrázek o naší slavné škole, nabízím k nahlédnutí dva anonymní dokumenty autenticky popisující náš vzdělávací ústav. Asi proto jsou také anonymní...
...i když ne tak docela, já sama vím, kdo je sepsal, ale to prozradím snad až budou mít pachatelé úspěšně po maturitě...


První z dokumentů je ironický text podepsaný tehdejším ředitelem, nicméně z obsahu vyplývá, že nepůjde tak úplně o oficiální pozvánku. Subjektivní a pravdivé hodnocení jednoznačně ukazuje na zklamaného studenta:

VOŠ, SOŠ a SOU (...) nabízí čtyřletý maturitní obor EKOLOGIE A OCHRANA KRAJINY
Nabízíme Vám vynikající obor se spoustou hodin chemie a biologie!
Zbožňujete-li tyto dva předměty, pak určitě neváhejte.
Těšíte-li se na státní maturitu, pak zde nebude chybět.
Tento obor je určen především pro tzv. "šprty."
O praxi se zde naučíte hrabat listí, zametat chodníky atd., což se velmi bude hodit pro Váš život!
Při troše štěstí získate uplatnění jako ekolog - tuto profesi lidé přímo zbožňují!
Možná se objevíte i v Televizních novinách, jak se přivazujete ke stromu na protest kácení nebo jak převádíte žabky přes silnici.
Přeji hodně štěstí při přijímacích zkouškách na naši "špiceschool."
S pozdravem ředitel (...)

Další dokument nalezený v šuplíku pracovního stolu v laboratoři biologie se týká odhalení mimozemské aktivity v našem vzdělávacím ústavu. Při zveřejňování těchto kompromitujících textů se potichu modlím, aby mé blogařské počiny nebyly touto entitou monitorovány. Protože jinak je se mnou amen.

Zpráva pro nevědomé občany
Dávejte si pozor: váš svět je ovádán mimozemšťany!
Snaží se zotročit pozemskou komunitu a to několika způsoby. Jedním z nich je nábor. Vybrané skupině lidí vymývají soustavně mozek a přesvědčují je o správnosti svých cílů, přičemž ty PRAVÉ tají... Jednou z takových organizací jsou bytosti, jež svou základnu postavili pravě zde. tato škola je ve skutečnosti jedna z mnoha základen na této planetě a je plně ovádána nejpřednějšími mimozemskými manipulátory. Není to pouze teorie, vzpomeňte si: nechovají se snad zdejší profesoři často nepochopitelně, či přímo zmateně? Kolikrát jste vůbec nerozuměli co to vlastně říkají? To se stává v případech, kdy jim vypadne jejich translátor. Nebudu přímo jmenovat ty, kteří se chovají tak zvláštně, až to bije do očí a tím tak potvrzují mé pozorování. Sami jste si už jistě něčeho takového všimli i když jste plně nepochopila význam toho, čeho jste byli svědky.
Dávejte si ozor a mějte oči na šťopkách!
Varujte ostatní své druhy, ale pozor, mimozemšťani můžou mít své špiony i mezi vámí.
Toto upozornění jde v zájmu zachování lidstva zanechejte, ať si ho přečtou i ostatní!!!

Ano, toliko k naší škole. Z výše uvedených důvodů se ke druhé zprávě nebudu vyjadřovat ovšem v té první je skrytá (či spíše odhalená) velká pravda. Ještě že aspoň ta státní maturita se mě netýká.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama