Antarra se (nejspíš v důsledku globálního oteplování) zmenšuje. Jako ty ledovce.

29. listopadu 2008 v 19:53 | Antarra
A je to zase tady. Musím říct, že to tu dost flákám...


Je to hlavně tím, že mi dochází nápady a fakta, o kterých bych mohla psát. No, snad něco málo z paměti vyhrabu.

V úterý jsem byla povolána na prohlídku k paní doktorce. Paní doktorka je protivná mužatka, ovšem naštěstí se v úterý dobře vyspala a tak jsem nebyla ani moc vydeptaná. Ovšem to vůbec nezměnilo fakt, že ať se jedná o tu nejběžnější a nejbanálnější prohlídku, hodnota mého tlaku dosahuje závratných výšek. Kdysi jsem byla na odběru krve a varovala jsem sestřičku, že mívám vysoký tlak. Očividně mi nevěřila. Podle toho to také dopadlo. Vážně jsem jí to tam nezas..špinila schválně všechno od krve :-D

Dalším poznatkem vyplývajícím z prohlídky bylo, že rostu do země. Před dvěma roky jsem měla 55 kg a 160 cm. Nyní mám 50 kg a centimetrů: 158. To je značně nemilé. Už nějakou dobu tuším, že více již neporostu a občas mě to i deptá (zvláště, když někde NEJSEM VIDĚT), ale to, že se ještě zmenšuji je poněkud frustrující zjištění. Zvláště ve škole, kde jsou již všichni prváci větší než já, moje výška podstatně snižuje mou autoritu.

Dále bych vás chtěla upozornit, aby jste byli obezřetní při nákupu předražených, zdánlivě chutně vypadajících zvláštních kusů pečiva, jako je napřílad cosi, co vypadá jako zapečený koláč s uzeným a sýrem. Prodavač vás totiž jaksi zapomene upozornit, že jako bonus získáte po konzumaci této pochutiny i svěží dech. Jediné co mě těší je, že ta žvýkačka vevnitř měla dosti ostrou příchuť, takže nebyla moc sežvejkaná...třeba vůbec...doufám...

No, a protože jsme strašně moc ekologická škola (která má mimo jiné před budovou asi pět černých kontejnerů na nevytříděný odpad), je povinností každé třídy třídit zvlášť papír a plast. Jelikož jsme s Peťou měly tento týden službu, rozhodly jsme se vzít záležitost do vlastních rukou a pomoci přírodě ještě více. Spolu s naší Aduš jsme na černý koš "na vše ostatní" přilepily černý papír s bílým nápisem Směsný odpad. Postupně do naší třídy přibyly i krabice na sklo (občas má někdo přesnídávku), nápojové kartony, nebezpečný odpad a na zdi je zhruba v úrovni krku přilepena docela malá krabička na žvýkačky. Neměly bychom dostat nějakou pochvalu? :-)
Naše plány do budoucna zahrnují i koš na kov a uvažujeme třídit zvlášť bílé sklo. Otázkou ovšem zůstává, kam budeme odpad sypat. Budeme si asi muset promluvit s vedením o podpoře naší činnosti. Jsme přeci STRAŠNĚ MOC ekologická škola, nééé?

Spolužák: " V 38 jsem přišel" (minut)
Učitel: " 37 tam bylo! Pravdu! Tomáši, řekni mi PRAVDU! Nalej mi čistého vína!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nyyr Nyyr | 11. prosince 2008 v 21:05 | Reagovat

Na vaší škole je veselo..... :-D

2 Ruskij Vitjaz Ruskij Vitjaz | 13. dubna 2009 v 13:57 | Reagovat

No a co? Vždyť jsi roztomiloučká když máš 158cm:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama