Bloumám a dumám

17. listopadu 2008 v 17:16 | Antarra
17. listopad - pondělí. Nádhera.
Jednak proto, že tento týden půjdu do školy jen čtyřikrát.
Jednak proto, že místo dvou dní volna byly tři.

Ovšem nedá se říct, že bych si to nějak zváště užila. Sice jsem oplývala dobrou vůlí k nějaké té aktivitě a snažila se dát dohromady prezentaci na téma metabolismus a fotosyntéza (konečně se mi to podařilo díky Campbellovi částečně pochopit) a vytvořit zase nějakou tu část k Dračímu doupěti, nicméně u té druhé činnosti jsem navzdory všem snahám došla k nulovému výsledku.

Mohla jsem se do práce vrhnout s jakkoliv velkým nadšením, ale zdá se, že pokaždé (a už to bude tak dva roky trvat) zamrznu na tom samém bodu a prostě se nedokážu hnout z místa. Je to hrozně deprimující. Čas ubíhá, já dumám, dupu, vztekám se, usilovně přemýšlím, sháním inspiraci...ale to je tak všechno co dokážu udělat. Takže nakonec zjistím, že čas dost pokročil, neudělala jsem jediný krok vpřed a ještě ke všemu bych se měla jít podívat na učení do školy. Krucifix.

Pro nedostatek času budiž Dračí doupě uloženo zpět na několik měsíců do šuplíku. Nechť se na něj práší v klidu a pokoji.

Je jasné co bych potřebovala: Nějakou tvůrčí aktivitu. Ale to je dost těžké. Čas od času mě něco podobného chytí a já pak jen bezduše bloumám sem a tam po bytě, jak si jdu uvařit kávu a odnáším si ji k beznadějně zaplněnému stolu různými papíry, poznámkami a knihami. Nakonec zjistím, že je to všechno k ničemu a vyhodím to.
A proto váš žádám: Nevíte náhodou o něčem, co by mohlo na nějakou dobu ukojit mé tvůrčí touhy? Nejlíp, když by to bylo něco nepříliš technicky náročného (a intelektuálně kdyžtak pouze mírně).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama