Je to smutný. Ale všichni se smějou.

12. listopadu 2008 v 21:00 | Antarra
Možná jste zaregistrovali v televizi nebo na internetu zprávu o tom, jak se zlatým českým ručičkám podařilo vykrást prezenční kamion společnosti HP, naditý nejmodernější a nejúžasnější počítačovou technikou.

A to po tom, co bez úhony projel půlkou východní Evropy. Fakt ostuda. Lidé v televizi reagovali na tuto zprávu s tím, že je to velice smutné. Ale mám takový pocit, že dost potlačovali smích. Já byla z druhé strany kamery, takže jsem se mohla nahlas nerušeně řehtat.
Na jednu stranu, je to jen důkaz toho, že Češi prostě kradou. Všude a všechno.
Na druhou stranu, to o čem jinde jen mlsně uvažovali, u nás vzal někdo šikovně a odvážně do vlastních rukou a tím si velice přilepšil. To je důkaz toho, že Češi se někdy dokážou postavit na vlastní nohy, když na to přijde :-D
Jelikož já to zas až tak dobře nedokážu, prosím pana zlo...ehm, pana mistra, aby mi daroval jeden z těch úžasných kouzelných přístrojů, za což ho hodlám veřejně oslavovat, podporovat a tak dál...už má v rukou takový peníze, že jeden notebook sem, jeden notebook tam...O:-)

Omluva spolužáka:"se chci omluvit, že jsem přišel pozdě, páč to, skříňka, zámek špatnej, tak jsem (...)"

Rozhovor učitelky se studentem. Upozorňuji, že se nejedná ani o drzost, ani o výsměch či recesi. Byl to naprosto normálně, běžně a slušně míněný rozhovor.
Uč: "a ty kde bydlíš?"
St: "v Náchodě."
Uč: "a jsi na intru?"
St: "ne"
Uč: "tak v podnájmu?"
Sp: "ne"
Uč: "tak kde bydlíš?"
St: "v Náchodě"
(smích)
Uč: "To jezdíš každý den z Náchoda???" (je to do školy dost daleko)
St: "No, a pak ještě zpátky." (snad chtěl informaci uvést na pravou míru, či dodat na dramatičnosti celé jeho situaci-jezdit takovou dálku do školy, a domů)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tygřík Tygřík | E-mail | Web | 15. listopadu 2008 v 21:56 | Reagovat

Ten rozhovor je nádhernej:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama