Nevíte co koupit k Vánocům? Já jo, heč ;-)

17. listopadu 2008 v 21:22 | Antarra
Já vím, není to pěkně na blogu provozovat reklamy, ale mám pro to dobrou omluvu:
Já pomáhám vám, vy pomáháte mně :-)

Začalo to asi před dvěma roky, kdy jsem si v knihovně listovala časopisem 21.století a narazila tam na zajímavou věc: věc, která se údajně má natahovat jako žvýkačka, skáče jako míč, trhá se jako papír, tříští se jako porcelán, mění barvy, svítí a přisává se k magnetu. Vskutku záhadná to věc!

Říká se jí Inteligentní plastelína.

V životě jsem si z internetu nic neobjednávala, ale prostě mi to najednou nedalo, najela jsem na stránky a nestačila se divit! Těch druhů, těch triků, co se s ní dá nadělat! Musela jsem ji mít!

A tak mi za tři dny přišel balíček s plechovkou. Plechovku jsem opatrně otevřela a vykoukla na mě rozteklá kaluž modrého slizu. Obezřetně jsem do ní šťouchla prstem a s úlevou zaznamenala, že ta hmota ve skutečnosti vůbec slizká není. Naopak. Byla tvrdá jako kámen. Když jsem na ni prst přiložila podruhé, začal se do ní propadat! A tím bylo také ztvrzeno moje přátelství s touto antistresovou hračkou!

Trvalo mi tři dny natahování, lámání, trhání, žmoulání, stříhání a praskání, než jsem ji konečně odložila na chvíli z ruky. S potěšením jsem musela konstatovat, že plastelína vykazovala všechny avizované vlastnosti (kromě těch, které mají jen spešl druhy)! Jen ten pokus s kladivem alias tříští se jako porcelán jsem ještě nepokoušela, nechtěla jsem totiž riskovat sbírání všech ulámaných částí po koberci.

Rozhodně Inteligentní plastelínu nesrovnávejte s Trikolínou, či obyčejnou plastelínou! Tahle má totiž vážně specifické vlastnosti (například její odpor se mění podle rychlostí, jakou na ni působíte), které nemá žádná jiná a hlavně se svými 80g tvoří množství tak akorát do ruky.
A kam se na ni hrabou antistresové míčky nebo takové ty plastové posilovací kroužky!

Tákže, abych to tak nějak zakončila, jestli nevíte co komu darovat k Vánocům, kupte Inteligentní plastelínu ;-) To co vám nezávidím je poměrně široká škála druhů, mě trvalo pěkně dlouho než jsem si vybrala.

A když už budete u toho objednávání, prosím, aby jste objednávali z odkazu na konci této stránky (reklama na Inteligentní plastelínu); popřípadě do kolonky "Doporučil vám nás někdo? Zadejte jeho kód" napište číslo 45853. Podarujete mě totiž několika procenty provize z vašeho nákupu...jó, obchod je obchod ;-)

Jo a na konec ještě upozornění!
Až vám plastelína (pokud si ji samozřejmě objednáte) přijde a vy ji plánujete jako dárek někomu jinému, NEOTVÍRAT! Protože ji dotyčný stejně nedostane a vy si ji budete hňácat sami =D (ale stejně tu zvědavost nevydržíte)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Leonina Leonina | 18. listopadu 2010 v 18:51 | Reagovat

Ano,musím potvrdit , že inteligentní plastelína je opravdu inteligentní.Dají se s ní dělat různé věci.Dá se rozbít,natáhnout do neuvěřitelné délky a některý druh dokonce i svítí.Je skvělá!

2 Minis Minis | Web | 24. listopadu 2010 v 16:41 | Reagovat

Zkus si sve nakupy zlevnit pres http://levnejsinakup.cz/ , je to taky takovy katalog, ale dostanes vzdy nekolik % z ceny nakupu zpet, to se hodi ne? ;))

3 Mara Rose Mara Rose | E-mail | Web | 14. října 2011 v 16:42 | Reagovat

Také jsem chtěla Plastelínu, azurovou jsem měla vybranou. Než jsem si na ní stačila našetřit, tak mě to přešlo a nemrzí mě to. :D

4 Marek Vejrosta Marek Vejrosta | Web | 30. listopadu 2011 v 21:42 | Reagovat

Ahoj, plastelína je fakt pecka!!! :-) Jestli chcete ušetřit a koupit špičkový parfém, tak se koukněte tady (http://perfum.cz/). Mám s tím dobrou zkušenost! Ale musím hledat něco jiného, tohle už bych se opakoval.

5 Lucinka Lucinka | 18. listopadu 2014 v 20:15 | Reagovat

Hodně dobrou inspiraci na dárky k vánocům najdete tady http://www.vanocni-darky.cz/ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama