Smysl života

4. listopadu 2008 v 20:08 | Antarra
"Když k zapamatování deseti slabik potřebujeme tři opakovaní, pak pro zapamatování dvacet slabik potřebujeme...dvakrát tolik? Špatně! Potřebujeme neuvěřitelných 30 opakování, tedy desetinásobek!" (Přehled psychologie)


Toliko k učení.

Jestlipak tušíte, proč příroda dovolila lidským ženám žít i po menopauze: tedy v době, kdy už nejsou plodné a jejich potomci jsou odrostlí a schopni samostatného života? Vždyť všude jinde v přírodě samička přivede na svět mláďata, některé se o ně i postrají...a potom zahynou. Nejsou totiž už potřeba. Víte?

No vážně, jestli jste svoje babičky pokládali za nějakou samozřejmost, vězte, že je to v přírodě vlastně takový neobvyklý fenomén (i když u někerých primátů - mám teď takové tušení- existuje také).

Možná se některé feministicky založené osoby urazí. Ostatně, když tento poznatek jeden můj kamarád sděloval svým spolužačkám, málem ho prý ukamenovaly.

Jste už aspoň trošku zvědaví?

Dobře, jak jsem už řekla, je to fenomén. Říká se mu fenomén babiček. Ne, vážně, to jsem si nevymyslela :-)

A tak tedy pravý důvod je jaký, ptáte se (snad doufám) již netrpělivě. Je to kravina, o které jste nikdy nepřemýšleli, ale když už jsem to načala, tak by jste už určitě chtěli vědět i zbytek. Aby měla dušička pokoj :-)

No dobře. Jediný důvod, proč ženy dále žijí po menopauze je...babičkovství. Příroda asi nechtěla pořád koukat, jak jsou matky na svoje děti přísné a jen je vychovávají a tak usoudila, že by bylo dobré, kdyby je někdo taky rozmazloval (a tak nám implantovala babičkovský gen)...Je to proto, že ženy mají pomoci svým potomkům vychovávat jejich potomky, své vnuky. Takže babičky, směle do toho, vaše vnoučata jsou pravým smyslem vašeho života!
To znamená, že pokud jste dosud filosofovaly nad smyslem bytí, čistě pro vás je tu tento důvod ;-)


Peťa při jistém předmětu:"Nech mě, já myslím na sex. A nemůžu přestat!
Asi se udělám!"
pozn: Já z tý holky fakt jednou nebudu...takovýhle šoky mi připravovat...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marťa Marťa | Web | 5. listopadu 2008 v 20:20 | Reagovat

Moje fenomenální bábrdli mám moc rád - taky proto, že čte můj blog a neváhá mně zpeskovat, když tam naplácám nějaký saze. Mimochodem, udělal jsem pro tebe diplomek za tvoje odpovědi na dotazník ´11 - přijmi jej prosím jako moje díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama