Prosinec 2008

Záhadný příběh ze života

23. prosince 2008 v 16:30 | Antarra
Jak jste si jistě sami všimli, život skýtá nesčetno záhad a tajemství. Jsou to nevysvětlitelné věci a události, které se jednou za čas stanou každému.
No a potom jsou věci, o kterých si řeknete, že se mohou stát jenom vám.

Vánoce. Hm. A co jako.

22. prosince 2008 v 13:33 | Antarra
A jelikož je zima a taky Vánoce (když už se o tom píše všude, tak proč bych já nemohla, že ano), a protože mou nejoblíbenější kapelou je Queen (potažmo nejoblíbenější zpěvák je Freddie Mercury), na ukázku sem házím nějaké ty songy ke stávajícímu období.


Queen Rock Montreal

20. prosince 2008 v 21:10 | AntarraPřed několika minutami skončil záznam živého koncertu Queen v Montrealu na Radiožurnálu. Musím řict, že jsem si to docela užila...i když těch 55 minut bylo dost krátkých.
Dobrý bylo, jak Brian začal hrát intro k Under Pressure a Freddie na to "Fuck off" :-)

No, rozhodně lituji, že se nidky nebudu moci zúčastnit naživo koncertu Queen. Dnes bych kvůli tomu jela i do Budapešťi, kdyby na to přišlo! Jenže to by tam musel být Freddie. I John samozřejmě (v současné době v "Queen" hrají již jen Brian May a Roger Taylor). No, alespoň že existují alespoň ty záznamy, ze kterých dýchá ta úžasná atmosféra plná očekávání a energie.

Malá úvaha na téma Silvestr a ještě menší rejpnutí O:-)

20. prosince 2008 v 19:12 | Antarra
Víte, já nemusím moc Vánoce, ale Silvestr, to je pro mě katastrofa. No jistě, už včera jsem propadla menšímu depresivnímu záchvatu, když jsem si uvědomila, že nejenže jako každý rok budu trčet doma u televize (ne, to je jen fráze, ve skutečnosti nemám ani potřebu se dívat na estrády stárnoucích pseudokomiků), ale také budu doma pravděpodobně sama!

Strašidelný minipříběh

15. prosince 2008 v 16:15 | Antarra
Aneb co mi běželo hlavou, když jsem dnes poránu jela do školy.

Biologický (jak jinak :-D ) vtip

13. prosince 2008 v 19:36 | Antarra
Příjde tak virus do organismu,
pustí si desku Louise Armstronga
zahraje si 8 bitovou hru
a koukne na film Ch. Chaplina
a leukocyty si řeknou:
" a kurva .... retrovirus"

Dotazník pro Vás V

12. prosince 2008 v 21:54 | Antarra
Prosinec...prosinec...uaaa, prosinec!
Prosinec znamená, že je mi 19, že budou Vánoce, že bude Nový rok a že bude...maturita...za pět měsíců... Takže abych si oddechla a přišla na jiné myšlenky, mám na vás nový dotazníček.

GMO: Bojíte se? -pokračování

11. prosince 2008 v 20:21 | Antarra
No a teď se podíváme na modifikovaná zvířátka, která svítí. Neznalí pubescenti, toužící se zviditelnit a udělat ze sebe "někoho lepšího, kdo chce změnit svět", hlásají, že se jedná o týrání zvířat. Ponechme stranou (ne)etičnost chování a využívání laboratorních zvířat, od toho tu jsou jiné blogy specializující se přímo na jejich ochranu (kecy, nečekám, že by někdy něco jejich majitelé udělali doopravdy) a zaměřme se na jejich praktičnost.

GMO: Bojíte se?

11. prosince 2008 v 19:53 | Antarra
Mluví se o tom všude, píšou se články, lidé se bouří, výrobci všech možných blafů využívají situace.
Jak to tedy je?
(Mimochodem, spousta lidí má hroznej strach z GMO a snaží se proti nim bojovat aniž vědí o co přesně jde. Zatím jsem si ale nevšimla, že by si někdo stěžoval na inzulin, víte? Přitom kde myslíte, že se bere? Z bakterií E.Coli, popřípadě kvasinek Saccharomyces cerevisiae, do kterých byl vložen lidský gen pro výrobu inzulinu. Stěžujte si.)

Víkend s biologií - Pokroky v biologii

7. prosince 2008 v 15:25 | Antarra
Ti co mě asi znají, tuší, že zmíněný víkend nemohl dopadnout nijak jinak, než naprosto úžasně a skvěle!