Únor 2011

Cizí předměty a tělesa

27. února 2011 v 14:21 | Antarra
Nastydla jsem opět na močák a tak jsem si vyčůraně koupila brusinky. Vzadu píší, že i přes důkladnou kontrolu nemohou vyloučit přítomnost cizího tělesa ve výrobku.
To jakože když sním kousek skla nebo jedovatou žábu, tak nemám právo na nic, protože oni tam to varování mají? Ups..

Plísně, se kterými žijeme

27. února 2011 v 13:33 | Antarra
K plísním mám vztah. Zajímaly mě už na střední, kdy jsme s Peťou nadšeně pěstovaly ve skleničce od přesnídávky na substrátu, který tvořily nedojezené zbytky svačin, pestrobarevné huňaté porosty.

Tak teda jak?!

22. února 2011 v 10:12 | Antarra
Taky milujete, když něco uděláte jedním ze dvou možných způsobů a dostanete vynadáno a když to příště uděláte tím dalším možným způsobem, tak za to od stejného člověka dostanete vynadáno zase?

Důležité události 2010

22. února 2011 v 9:46 | Antarra
Souhrn toho, co se stalo vloni.
Okopírovaný sloupek Důležité události.
Aby tu toho nebyly kilometry...protože to smažu...protože proto.
Dává to smysl?

Prudiči, které já nenávidět.

22. února 2011 v 8:18 | Antarra
Na chvilku jsem měla nutkání, říkala jsem si, co kdybych napsala článek na téma týdne - sex. Ale kašlu na to. To co se dá necenzurovaně veřejně psát stejně každý ví a tvrdé porno by tady možná někdo nezkousl. Ze stejného důvodu nelze ani popisovat soukromé zážitky (nehledě na to, že jsou soukromé).A třetí možnost, o které předpokládám, že to někteří dělají (proto jsem nikdy články na téma týdne nečetla), psát úvahy na zadaná témata jako ve slohovkách mi přijde na blogu trapnééé.
 Ještě k těm soukromým zážitkům. Uvažovala jsem o tom, že napíšu knihu. Pod pseudonymem. Nebo založím blog. Pod jiným jménem. Ale ne. Ničeho takového se nedočkáte, suchaři.
(A navíc to tady čte moje máma :-D ahoj)


Untitled

11. února 2011 v 9:17 | Antarra


Joo, kde jsou ty časy, kdy jsem psala třeba patnáct článků měsíčně? Teď tady na to koukám. Je to bída. nojo.

Antarrka je nasrratá.

5. února 2011 v 10:34 | Antarra
Antarrka je nasrratá s dvěma "r" schválně. 

Zmrtvýchvstání

4. února 2011 v 10:57 | Antarra
Musím přiznat, že ten nadpis mi na chvíli dělal problém. Jen na maličkou malinkou chviličku. Možná mi degradují moje neuronové spoje. Najednou otevřu blog, chci psát, po tolika měsících - takže to mohl být jen náhlý šok pro mé spisovatelské buňky, pokud tedy jich ještě pár zbývá. Tak si zrekapitulujeme, co se stalo za ta staletí v mém prachbídném životě? Případně přihodíme pár veselých historek, depresivních zamyšlení a ještě depresivnějších filosofických úvah na téma kolik připínáčků je třeba na zakotvení židle ke stropu?
 Tak jedem!